Hlavní strana

  • ROZLUČKA S 23. SEZÓNOU JE VE ČTVRTEK 23.6. OD 17:00 !
  • DÍKY VŠEM ZA DALŠÍ SUPER ROK A KRÁSNÉ LÉTO... 
  • ODJEZD DO KLAGENFURTU V 8:00 OD NAŠÍ TĚLOCVIČNY!
  • PŘIDÁN ČLÁNEK Z 14.MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY V OLOMOUCI...

nz2nz1

  • Výsledky našich na Slovakia Open 2022
     
  • Děti👶👶
    Kategorie C 7-8 let
    Mikuláš Beneš se probojoval do finále a skončil na 4.místě
    Kategorie By 9-10 let
    Sebastien Machart se dostal až do semifinálové 8
    Sebastien Ponc se již potřetí v sezoně radoval ze stříbrné medaile
    Viktor Comerzan opět ukázal velmi komplexní a vyzrálý výkon a potřetí v sezoně zaslouženě vyhrál zlatou medaili.
    Kategorie A 11-12 let
    Sára Franců si po skvělém výkonu domů odváží krásnou bronzovou medaili
    Marek Jahoda celé kategorii opět dost zřetelně dominoval klidným a velmi vyzrálým výkonem a zlatý hattrick je doma
    Kategorie Junior 13-14 let
    Adéla Cermanová se konečně dočkala a po skvělém výkonu mezi našlapanými vlčáky si domů veze bronzovou medaili..
  • Dospělí
  • V kategorii Muži C se Radek Franců dostal do čtvrtfinále 12
  • V kategorii Ženy B Bára Filipi zabojovala a vyhrála krásné druhé místo
  • V kategorii Ženy A Sandra Surikata Filipi vybojovala zlato🏆
  • V kategorii Muži A Jakub Stavinoha nedal hattrick čtvrtých míst sezóny a vyhrál skvělé 2.misto
  • Celkový výčet pro liberecký klub Vem Camará Capoeira 3 zlaté, 3 stříbrné a 2 bronzové medaile..
    Moc díky všem za poctivý přístup v přípravě, rodičům za podporu a taky se maličko omlouváme že nezbylo více medailí na ostatní 😁
    Organizátorům veliká pochvala a zase někdy někde..

olomouc

  • Výsledky Mistrovství ČR Vem Camará Capoeira v Olomouci 2022..
    Předně obrovské poděkování našemu Mestre Sandro Santos Pacoca za vše, co pro nás dělá a jak to dělá.. Organizačnímu týmu Vem Camará Capoeira Olomouc v čele s Instrutorem Girafou poklona za parádní práci, vše bylo více než skvěle zvládnuté!
    Rodičům za podporu a nadšení a všem účastníkům soutěže pochvala za odhodlání přípravu a parádní výkony!
    A zde jsou výsledky našich bombarďáků:
    Děti Č 7-8 let
    Mikuláš Beneš 2.misto
    Jakub Kašpárek 4.misto
    Deti B 9-10 let
    Viktor Comerzan 1.misto
    Sébastien Ponc 2.misto
    Děti A 11-12 let
    Marek Jahoda 1.misto
    Dospělí C mírně pokročilí
    Barbora Filipi 2.misto
    Dospělí B pokročilí
    Jaroslav Schovanec 2.misto
    Oskar Vokurka 3.misto
    Dospělí A
    Jakub Stavinoha 4.misto
    a mnoho dalších skvělých výsledků!
     
  •  NEJBLIŽŠÍ AKCE:

 

polsko

  • První soutěž letošního roku proběhla v Sosnowci v Polsku - Campeonato Aberto de Capoeira 2022 Polonia (Grupo Camangula). Liberecký tým dorazil v počtu 12 závodníků a zde jsou jejich skvělé výsledky:
  • Kategorie JUNIOR B (mírně pokročilé děti) Sebastien Machart postoupil do čtvrtfinálové 16tky. Sebastien Ponc se skvělým výkonem dostal až do finále a vybojoval bramborovou medaili. Stříbrnou medaili si domů odvezl velký favorit kategorie Viktor Comerzan. 
  • Kategorie JUNIOR A (pokročilé děti) V této kategorii startoval pouze Marek Jahoda, který zúročil všechnu dlouholetou dřinu a zkušenosti z mezinárodních soutěží a celými závody projel velmi vyzrálým výkonem a zaslouženě si domů konečně odvezl svou první zlatou medaili.
  • Kategorie ŽENY C (středně pokročilé ženy) V této kategorii startovala Barbora Filipi a velmi solidním výkonem skončila v semifinále.
  • Kategorie ŽENY B (pokročilé ženy) V pokročilé kategorii amatérů si premiéru odbyla sandra Filipi, která se maličko potýkala s nevolností, ale dokázala se z toho dostat a své výkony stupňovala a ve finále naprosto excelovala a brala zaslouženě zlato.
  • Kategorie MUŽI B (pokročilí muži) Mezi pokročilými muži se velmi dobře předvedl Oskar Vokurka, který velmi solidním výkonem skončil v semifinálové 8čce. Do finále se probojoval Michal Sykáček, který podal skvělý a bojovný výkon a vůbec se nenechal zastrašit kontaktnějším stylem polských dravců a bral bramborovou medaili, která je velkým úspěchem a poříslibem do budoucna. Jako štika v rybníku vypadal Jaroslav Schovanec, který předváděl akrobatické výkony nad úrovní této kategorie ale i skvěle dokázal reagovat na soupeře a s velkým přehledem si domů odvezl zlato.
  • Kategorie Muži A(Profi muži) Trojlístek našich Graduados uzavíral Marek Bohuš, který hrál velmi dobře v eliminaci, ale na postup to tentokrát nestačilo. O kolo dál se dostal Tomáš Mühl, který předváděl velmi solidní výkony a skončil v semifinálové 8čce. Do finále se dostal Jakub Stavinoha, kterému trochu uteklo finále a přestože předváděl celou soutěž nejlépe bodované výkony, tak rozdíl v hodnocení, kdy se v každém kole body vynulovaly, ho z role favorita posunula na bramborovou pozici, což je samozřejmě veliký úspěch.
  • Podtrženo a sečteno 3 zlaté, 1 stříbnrá, 3 bramborové medaile a hromada zkušeností a zážitků.. Děkujeme organizátorům za úžasnou akci, rodičům za pomoc a podporu a těšíme se na další závody ( na začátku dubna MČR VEM CAMARÁ CAPOEIRA V OLOMOUCI..)

 

 

  • GRATULACE VŠEM K NOVÝM PÁSKŮM!

IMG 20220227 WA0033

 08

  

 7.LIBEREC OPEN JE ZA NÁMI.. JEŠTĚ JEDNOU GRATULACE VŠEM ZÚČASTNĚNÝM SPORTOVCŮM, AŤ UŽ S MEDAILÍ NEBO BEZ.. START SAMOTNÝ JE MALÉ VÍTĚZSTVÍ NAD SEBOU SAMÝM A TO JE DŮLEŽITÉ! VELIKÉ PODĚKOVÁNÍ VŠEM, KDO JSTE SE ZAPOJILI DO PŘÍPRAV A POMOHLI S AKCÍ SAMOTNOU, RODIČŮM ZA PODPORU A TAKÉ VŠEM PARTNERŮM - ČAC z.s. , SPŠSE LIBEREC, MAKRO LIBEREC, AXAMIT, NET SYSTEMS, HOTEL RANDNICE, KLUB CYSTICKÉ FIBRÓZY .

  • AKCE BYLA CHARITATIVNÍ A VÝTĚŽEK JSME DOROVNALI NA PĚKNÝCH 15.000,- KČ  ČÁSTKA POPUTUJE NA PODPORU NEMOCNÝCH CYSTICKOU FIBRÓZOU.
  • A ZDE JSOU VÝSLEDKY NAŠICH LIBERECKÝCH BORCŮ:
  • KATEGORIE A+B GRADUADOS:   1. JAKUB STAVINOHA   3.MATYÁŠ TOMÍN   10.JAN ŠŤASTNÝ   13. TOMÁŠ MÜHL
  • KATEGORIE C LARANJA+LARANJA AZUL:   3. JAROSLAV SCHOVANEC   4.MICHAL SYKÁČEK   7.OSKAR VOKURKA   15. MARTIN MACHAČ   21. ONDŘEJ HRUDKA   22. LUKÁŠ JANDA
  • KATEGORIE D DO AMARELA LARANJA:    4.BARBORA FILIPI
  • KATEGORIE JUNIOR:   1.SANDRA FILIPI   4.DUŠAN DĚDIČ   13.LEONARD BLAŽEK   14.ADÉLA CERMANOVÁ   15.ONDŘEJ OBERT   17.DAVID KLUKA
  • KATEGORIE DĚTI A 11-12 LET:   3.MAREK JAHODA   10.DOMINIKA DĚDIČOVÁ   11.SOPHIA MACHARTOVÁ   14.SÁRA ŽITNÍKOVÁ   15.ANETA CERMANOVÁ   16.ELIŠKA ŘEZNÍČKOVÁ   20.JAKUB STAVINOHA
  • KATEGORIE DĚTI B 9-10 LET:   1.VIKTOR COMERZAN   2.SEBASTIEN PONC   5.SÁRA FRANCŮ   8.MAXMILIÁN PATRÁK   10.LEONA ŠŤASTNÁ   11.PATRIK JAREŠ   13.PROKOP NOVÁK   17.MARKÉTA VLČKOVÁ   19.EMA ŘEZNÍČKOVÁ
  • KATEGORIE C DĚTI 7-8 LET:   3.JAKUB MACHÁČEK   4.SEBASTIEN MACHART   5.NELLA JEVČIČOVÁ   6.JESSICA NEUMANNOVÁ   9.FRANTIŠEK ŠPŮR
  • CELKOVÝ SOUČET 3 ZLATÉ, 1 STŘÍBRNÁ, 4 BRONZOVÉ A 3 BRAMBOROVÉ MEDAILE :)

2

1
 

 ČInnost spolku je v roce 2022 finančně podporována:
- z dotačního programu "MŮJ KLUB vyhlášeného Národní Sportovní Agenturou"
- z d
otačního programu "6.1 Podpora pravidelné činnosti klubu Sportovního fondu statutárního města Liberec"